ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПАСАЖИРІВ ПОДОВЖУЕТЬСЯ
КУРСУВАННЯ ФІРМОВОГО КАТЕГОРІЕЮ "РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС" ''РЕ''
ДОДАТКОВИХ ПОІЗДІВ:
1. НР 795/796 У СПОЛУЧЕННІ ХАРКІВ – ДНІПРО – ХАРКІВ :
- ВІДПРАВЛЕННЯМ ІЗ ХАРКОВА 25/06, 27/06 ТА З 29/06 ПО 26/07 ЩОДЕННО,
КРІМ П'ЯТНИЦІ, СУБОТИ, НЕДІЛІ О 18.31 ДАЛІ РОЗРОБЛЕНИМ РОЗКЛАДОМ
РУХУ ДО ДНІПРА, ПАРК ''Н'' (МЕР.) 18.36 ПОКОТИЛІВКА 18.Ч3 МЕРЕФА 18.55
БІРКИ 19.10 ШУРИНЕ 19.16 БЕСПАЛІВКА 19.20 ТРІЙЧАТЕ 19.28 ЛИХАЧОВЕ
19.35 БІЛЯІВКА 19.ЧЧ КРАСНОПАВЛІВКА 19.52 ГЕРСІВАНІВСЬКИЙ 19.59
ПАНЮТИНЕ 20.05 ЛОЗОВА 20.13-20.15 ПОСТ 939 КМ 20.2Ч САМІЙЛІВКА
20.3Ч ВАРВАРІВКА 20.Ч6 АРОМАТНА 20.53 ПАВЛОГРАД-1 21.01-21.03
ЗАЙЦЕВЕ 21.18 ПОСТ НР 1 21.27 СИНЕЛЬНИКОВЕ-2 21.32-21.3Ч ІЛАРІОНОВЕ
21.Ч7 ІГРЕНЬ 21.5Ч НД-ВУЗОЛ ПАРК Г 21.57 НД-ВУЗОЛ ПАРК Л 21.59
НИЖНЬОДНІПРОВСЬК 22.03 ПОСТ АМУР 22.05 ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ ПРИБУТТЯ
25/06, 27/06 ТА З 29/06 ПО 26/07 ЩОДЕННО, КРІМ П'ЯТНИЦІ, СУБОТИ, НЕДІЛІ.
- ВІДПРАВЛЕННЯМ ІЗ ДНІПРА 26/06, 27/06 ТА З 29/06 ПО 27/07 ЩОДЕННО,
КРІМ П'ЯТНИЦІ, СУБОТИ, НЕДІЛІ О 06.23 ДАЛІ РОЗРОБЛЕНИМ РОЗКЛАДОМ РУХУ
ДО ХАРКОВА, ПОСТ АМУР 06.28 НИЖНЬОДНІПРОВСЬК 06.31 НД-ВУЗОЛ ПАРК Г
06.35 НД-ВУЗОЛ ПАРК Е 06.37 ІГРЕНЬ 06.Ч0 ІЛАРІОНОВЕ 06.Ч7
СИНЕЛЬНИКОВЕ-2 07.00-07.02 ПОСТ НР 1 07.07 ЗАЙЦЕВЕ 07.16 ПАВЛОГРАД-1
07.31-07.33 АРОМАТНА 07.Ч1 ВАРВАРІВКА 07.Ч8 САМІЙЛІВКА 08.00
ПОСТ 939 КМ 08.10 ЛОЗОВА 08.19-08.21 ПАНЮТИНЕ 08.28 ГЕРСІВАНІВСЬКИЙ
08.35 КРАСНОПАВЛІВКА 08.Ч3 БІЛЯІВКА 08.51 ЛИХАЧОВЕ 08.59 ТРІЙЧАТЕ 09.06
БЕСПАЛІВКА 09.1Ч ШУРИНЕ 09.18 БІРКИ 09.2Ч МЕРЕФА 09.37 ПОКОТИЛІВКА
09.Ч8 ПАРК ''Н'' УДИ 09.5Ч ПАРК ''Н'' (МЕР.) 09.57 ХАРКІВ-ПАС. ПРИБУТТЯ
26/06, 27/06 ТА З 29/06 ПО 27/07 ЩОДЕННО, КРІМ П'ЯТНИЦІ, СУБОТИ, НЕДІЛІ
О 10.02.
СКЛАД ПОІЗДА ПКВЧ-7 ХАРКІВ ОБЛАДНАНИЙ МТКД ПО СХЕМІ ВАГОНИ: НР 1, 2
П/С ПО 68 М (ПЧ1, ПС68), НР 3 КР/С 39/3 М (КЧ0, КСЧ2), НР Ч, 5 П/С
ПО 68 М (ПЧ1, ПС68) СПОЛУЧЕННЯ ХАРКІВ ДНІПРО ХАРКІВ. ВСІ ВАГОНИ
З СКП.
ВСІ ВАГОНИ ФІРМОВІ З КОЕФІЦІЕНТОМ ФІРМОВОСТІ ДО ПЛАЦКАРТИ:
-ВАГОНИ НР 1, 2, Ч, 5 З МІСЦЯМИ ДЛЯ СИДІННЯ 2-ГО КЛАСУ – 3,0;
-ВАГОН НР 3 З МІСЦЯМИ ДЛЯ СИДІННЯ 1-ГО КЛАСУ – 2,0.
ВИДІЛЯЮТЬСЯ МІСЦЯ: В ВАГОНІ НР 3 КР/С МІСЦЯ Ч0, Ч1, Ч2 ДЛЯ
ВІДПОЧИНКУ ПОІЗНОІ БРИГАДИ, ПКЛНП ТА ПЕМ.
НУМЕРАЦІЯ ВАГОНІВ ВІДПРАВЛЕННЯМ З ХАРКОВА З ГОЛОВИ ПОІЗДА,
ІЗ ДНІПРА З ХВОСТА ПОІЗДА.
2. НР 795/796 У СПОЛУЧЕННІ ЛИМАН – ДНІПРО – ЛИМАН:
- ВІДПРАВЛЕННЯМ ІЗ ЛИМАНУ З 26/06, 28/06 ТА З 02/07 ДО ПО 25/07 ПО
П'ЯТНИЦЯХ, СУБОТАХ, НЕДІЛЯХ О 15.27, ДАЛІ РОЗКЛАДОМ ПІВД СВЯТОГІРСЬК
15.55-15.57, ІЗЮМ 16.19-16.21, ХАРКІВ-ПАС. 18.11-18.31, ПАРК ''Н'' (МЕР.)
18.36 ПОКОТИЛІВКА 18.Ч3 МЕРЕФА 18.55 БІРКИ 19.10 ШУРИНЕ 19.16 БЕСПАЛІВКА
19.20 ТРІЙЧАТЕ 19.28 ЛИХАЧОВЕ 19.35 БІЛЯІВКА 19.ЧЧ КРАСНОПАВЛІВКА 19.52
ГЕРСІВАНІВСЬКИЙ 19.59 ПАНЮТИНЕ 20.05 ЛОЗОВА 20.13-20.15 ПОСТ 939 КМ
20.2Ч САМІЙЛІВКА 20.3Ч ВАРВАРІВКА 20.Ч6 АРОМАТНА 20.53 ПАВЛОГРАД-1
21.01-21.03 ЗАЙЦЕВЕ 21.18 ПОСТ НР 1 21.27 СИНЕЛЬНИКОВЕ-2 21.32-21.3Ч
ІЛАРІОНОВЕ 21.Ч7 ІГРЕНЬ 21.5Ч НД-ВУЗОЛ ПАРК Г 21.57 НД-ВУЗОЛ ПАРК Л 21.59
НИЖНЬОДНІПРОВСЬК 22.03 ПОСТ АМУР 22.05 ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ ПРИБУТТЯ
З 26/06, 28/06 ТА З 02/07 ДО ПО 25/07 ПО П'ЯТНИЦЯХ, СУБОТАХ, НЕДІЛЯХ
- ВІДПРАВЛЕННЯМ ІЗ ДНІПРА 26, 28/06 О 06.23 ДАЛІ РОЗРОБЛЕНИМ РОЗКЛАДОМ
РУХУ ДО ХАРКОВА, ПОСТ АМУР 06.28 НИЖНЬОДНІПРОВСЬК 06.31 НД-ВУЗОЛ ПАРК
Г 06.35 НД-ВУЗОЛ ПАРК Е 06.37 ІГРЕНЬ 06.Ч0 ІЛАРІОНОВЕ 06.Ч7
СИНЕЛЬНИКОВЕ-2 07.00-07.02 ПОСТ НР 1 07.07 ЗАЙЦЕВЕ 07.16 ПАВЛОГРАД-1
07.31-07.33 АРОМАТНА 07.Ч1 ВАРВАРІВКА 07.Ч8 САМІЙЛІВКА 08.00
ПОСТ 939 КМ 08.10 ЛОЗОВА 08.19-08.21 ПАНЮТИНЕ 08.28 ГЕРСІВАНІВСЬКИЙ
08.35 КРАСНОПАВЛІВКА 08.Ч3 БІЛЯІВКА 08.51 ЛИХАЧОВЕ 08.59 ТРІЙЧАТЕ 09.06
БЕСПАЛІВКА 09.1Ч ШУРИНЕ 09.18 БІРКИ 09.2Ч МЕРЕФА 09.37 ПОКОТИЛІВКА
09.Ч8 ПАРК ''Н'' УДИ 09.5Ч ПАРК ''Н'' (МЕР.) 09.57 ХАРКІВ-ПАС. 10.02-10.22,
ІЗЮМ 12.20-12.27, СВЯТОГІРСЬК 12.Ч5-12.Ч7, ПРИБУТТЯ ЛИМАН 26, 28/06
О 13.11.
- ВІДПРАВЛЕННЯМ ІЗ ДНІПРА З 02/07 ПО 25/07 О 06.23 ПО П'ЯТНИЦЯХ, СУБОТАХ,
НЕДІЛЯХ ДАЛІ РОЗРОБЛЕНИМ РОЗКЛАДОМ РУХУ ПОСТ АМУР 06.28
НИЖНЬОДНІПРОВСЬК 06.31 НД-ВУЗОЛ ПАРК Г 06.35 НД-ВУЗОЛ ПАРК Е 06.37
ІГРЕНЬ 06.Ч0 ІЛАРІОНОВЕ 06.Ч7 СИНЕЛЬНИКОВЕ-2 07.00-07.02 ПОСТ НР 1 07.07
ЗАЙЦЕВЕ 07.16 ПАВЛОГРАД-1 07.31-07.33 АРОМАТНА 07.Ч1 ВАРВАРІВКА 07.Ч8
САМІЙЛІВКА 08.00 ПОСТ 939 КМ 08.10 ЛОЗОВА 08.19-08.21 ПАНЮТИНЕ 08.28
ГЕРСІВАНІВСЬКИЙ 08.35 КРАСНОПАВЛІВКА 08.Ч3 БІЛЯІВКА 08.51 ЛИХАЧОВЕ
08.59 ТРІЙЧАТЕ 09.06 БЕСПАЛІВКА 09.1Ч ШУРИНЕ 09.18 БІРКИ 09.2Ч МЕРЕФА 09.37
ПОКОТИЛІВКА 09.Ч8 ПАРК ''Н'' УДИ 09.5Ч ПАРК ''Н'' (МЕР.) 09.57 ХАРКІВ-ПАС.
10.02-10.22, ІЗЮМ 12.20-12.22, СВЯТОГІРСЬК 12.Ч5-12.Ч7, ПРИБУТТЯ ЛИМАН
26, 28/06 О 13.11.
СКЛАД ПОІЗДА ПКВЧ-7 ХАРКІВ ОБЛАДНАНИЙ МТКД ПО СХЕМІ ВАГОНИ: НР 1, 2
П/С ПО 68 М (ПЧ1, ПС68), НР 3 КР/С 39/3 М (КЧ0, КСЧ2), НР Ч, 5 П/С
ПО 68 М (ПЧ1, ПС68) СПОЛУЧЕННЯ ХАРКІВ ДНІПРО ХАРКІВ. ВСІ ВАГОНИ
З СКП.
ВСІ ВАГОНИ ФІРМОВІ З КОЕФІЦІЕНТОМ ФІРМОВОСТІ ДО ПЛАЦКАРТИ:
-ВАГОНИ НР 1, 2, Ч, 5 З МІСЦЯМИ ДЛЯ СИДІННЯ 2-ГО КЛАСУ – 3,0;
-ВАГОН НР 3 З МІСЦЯМИ ДЛЯ СИДІННЯ 1-ГО КЛАСУ – 2,0.
ВИДІЛЯЮТЬСЯ МІСЦЯ: В ВАГОНІ НР 3 КР/С МІСЦЯ Ч0, Ч1, Ч2 ДЛЯ
ВІДПОЧИНКУ ПОІЗНОІ БРИГАДИ, ПКЛНП ТА ПЕМ.
НУМЕРАЦІЯ ВАГОНІВ ВІДПРАВЛЕННЯМ З ЛИМАНУ ТА ДНІПРА З ГОЛОВИ ПОІЗДА,
ПОІЗД ЗМІНЮЕ НАПРЯМОК РУХУ ПО СТ. ХАРКІВ-ПАС.
3 НР. 793/79Ч У СПОЛУЧЕННІ ХАРКІВ – ДНІПРО - ХАРКІВ:
- ВІДПРАВЛЕННЯМ ІЗ ХАРКОВА З 25.06.2021 ПО 26.07.2021 ЩОДЕННО О 06.51 ДАЛІ РОЗРОБЛЕНИМ РОЗКЛАДОМ РУХУ ДО ДНІПРА, ПАРК ''Н''(МЕР.) 06.56 ПОКОТИЛІВКА
07.03 МЕРЕФА 07.15 БІРКИ 07.29 ШУРИНЕ 07.36 БЕСПАЛІВКА 07.Ч0 ТРІЙЧАТЕ
07.Ч8 ЛИХАЧОВЕ 07.55 БІЛЯЇВКА 08.03 КРАСНОПАВЛІВКА 08.11 ГЕРСІВАНІВСЬКИЙ
08.19 ПАНЮТИНЕ 08.25 ЛОЗОВА 08.33-08.35 ПОСТ 939 КМ 08.ЧЧ САМІЙЛІВКА 08.5Ч ВАРВАРІВКА 09.06 АРОМАТНА 09.13 ПАВЛОГРАД-1 09.21-09.23 ЗАЙЦЕВЕ 09.38 ПОСТ №1 09.Ч7 СИНЕЛЬНИКОВЕ-2 09.52-09.5Ч ІЛАРІОНОВЕ 10.07 ІГРЕНЬ 10.1Ч НД- ВУЗОЛ ПАРК Г 10.17 НД-ВУЗОЛ ПАРК Л 10.19 НИЖНЬОДНІПРОВСЬК 10.23 ПОСТ
АМУР 10.25 ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ ПРИБУТТЯ З 25.06.2021 ПО 26.07.2021 ЩОДЕННО
О 10.30;
- ВІДПРАВЛЕННЯМ ІЗ ДНІПРА З 25.06.2021 ПО 26.07.2021 ЩОДЕННО О 18.33
ДАЛІ РОЗРОБЛЕНИМ РОЗКЛАДОМ РУХУ ДО ХАРКОВА, ПОСТ АМУР 18.38, НИЖНЬОДНІПРОВСЬК 18.Ч1, НД-ВУЗОЛ ПАРК З 18.Ч5 НД-ВУЗОЛ ПАРК Є 18.Ч7
ІГРЕНЬ 18.50 ІЛАРІОНОВЕ 18.57 СИНЕЛЬНИКОВЕ-2 19.10-19.12 ПОСТ №1 19.17 ЗАЙЦЕВЕ 19.26 ПАВЛОГРАД-1 19.Ч1-19.Ч3 АРОМАТНА 19.51 ВАРВАРІВКА 19.58 САМІЙЛІВКА 20.10 ПОСТ 939 КМ 20.19 ЛОЗОВА 20.28-20.30 ПАНЮТИНЕ 20.37 ГЕРСІВАНІВСЬКИЙ 20.ЧЧ КРАСНОПАВЛІВКА 20.52 БІЛЯЇВКА 21.00 ЛИХАЧОВЕ 21.08 ТРІЙЧАТЕ 21.15 БІЛЯЇВКА 21.23 ШУРИНЕ 21.27 БІРКИ 21.33 МЕРЕФА 21.Ч6 ПОКОТИЛІВКА 21.58 ПАРК ''Н'' УДИ 22.06 ПАРК ''Н''(МЕР.) 22.11 ХАРКІВ-ПАС. ПРИБУТТЯ З 25.06.2021 ПО 26.07.2021 ЩОДЕННО О 22.16.
СКЛАД ПОІЗДА ПКВЧ-7 ХАРКІВ ОБЛАДНАНИЙ МТКД ПО СХЕМІ ВАГОНИ: НР 1, 2
П/С ПО 68 М (ПЧ1, ПС68), НР 3 КР/С 39/3 М (КЧ0, КСЧ2), НР Ч, 5 П/С
ПО 68 М (ПЧ1, ПС68) СПОЛУЧЕННЯ ХАРКІВ - ДНІПРО - ХАРКІВ. ВСІ ВАГОНИ
З СКП.
ВСІ ВАГОНИ ФІРМОВІ З КОЕФІЦІЕНТОМ ФІРМОВОСТІ ДО ПЛАЦКАРТИ:
-ВАГОНИ НР 1, 2, Ч, 5 З МІСЦЯМИ ДЛЯ СИДІННЯ 2-ГО КЛАСУ – 3,0;
-ВАГОН НР 3 З МІСЦЯМИ ДЛЯ СИДІННЯ 1-ГО КЛАСУ – 2,0.
ВИДІЛЯЮТЬСЯ МІСЦЯ: В ВАГОНІ НР 3 КР/С МІСЦЯ Ч0, Ч1, Ч2 ДЛЯ
ВІДПОЧИНКУ ПОІЗНОІ БРИГАДИ, ПКЛНП ТА ПЕМ.
НУМЕРАЦІЯ ВАГОНІВ ВІДПРАВЛЕННЯМ З ХАРКОВА З ГОЛОВИ ПОІЗДА, ІЗ ДНІПРА
З ХВОСТА ПОІЗДА.
МАКСИМАЛЬНА ДОВЖИНА ПОІЗДІВ 10 ВАГОНІВ.
ІНФОРМУЙТЕ ПАСАЖИРІВ. ІНСТРУКТУЙТЕ ПРИЧЕТНИХ ПРАЦІВНИКІВ.
ПКО-